Zpět

Naše agentura se také specializuje na velkoplošný tisk a instalace reklamních ploch, jako jsou billboardy, bigboardy, reklamní tabule a plachty, ale také instalace štítové plochy.


 

  • Poutače a cedule

Informační poutače či cedule jsou ideálním řešením, pokud chcete, aby o Vás lidé věděli.
Poutačová reklama má význam pro všechny firmy, protože je trvalá a přesně účelová. Zaujme zákazníky ve Vašem okolí, kteří se pak snadněji stanou Vašimi zákazníky

 

  • Billboardy

Billboardy jsou velmi silný prostředek, jak zaujmout potencionální klienty, při čekání či cestě v autě i pro kolemjdoucí. Naše studio Vám připraví takový billboard, který zaujme právě Vaší cílovou skupinu. Navíc nabízíme jak variantu pro krátkodobé použití (na půl roku) za velmi nízkou cenu nebo extra odolné samolepící PVC s životností 8 let.

 

  • Potisky plachet

Potisk platech a bannerovin je vhodný pro účely dočasné reklamy. Výhodou je jednak váha a jednak snadné přemísťování, instalace a údržba. Vhodné na umístění do oken domů, stavby, ploty, fasády domů, lešení, interiéry (výstavy) a mnoho dalších využití. Jako materiál na plachty se používá převážně PVC plachtovina, polyester, případně síťová textílie.

 

  • Reklama na autech

Reklama na osobních i nákladních autech je dnes velice rozšířená. Je to především protože:
- Jsou zde nulové náklady na pronájem reklamních ploch.
- Je mobilní a tak jí spatří mnohem více potencionálních zákazníků než u pevné 
             reklamy.
- Dodává Vaší společnosti prestiž.
Reklama na autech je možná jak klasickým vyřezávaným plotterem či plnobarevným tiskem a to včetně perforovaného potisku zadních okýnek tak, že zvenku je vidět jednolitý potisk a zevnitř ven se samolepka chová, jako kdyby tam žádný tisk nebyl.

 

  • A-poutače a cliprámy

Nemůže mít Vaše velkoplošná reklama stálé umístění anebo potřebujete často aktualizovat její obsah? K tomu slouží právě uvedená nabídka. Clip rámy jsou rámy v různých rozměrech, do kterých můžete kdykoliv vložit jakýkoliv velkoplošný plakát a pomocí plexiskla je velice odolná. Kdykoliv jí můžete vyměnit. Tyto clip rámy nabízíme ve dvou základních provedeních:
- Jako běžné rámy na zeď či jinou vertikální plochu
- Jako A-ceduli, která může kdekoliv v prostoru stát volně sama.
A-cedule navíc nabízíme i s pevným obsahem - odolný vůči vlivům i vandalizmu.

 

  • Informační systémy

Vlastníte rozlehlé prostory (komerční centra, školy, instituce, úřady, hotely), kde je obtížné se orientovat? Máme pro Vás kompletní nabídku řešení a to vč. směrových cedulí, jmenovek na dveře, označení EXITů a hasičských zařízení anebo třeba orientačních plánů.